PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Praha

Slavia ukázala: Sparta na nás nemá. O titulu je (asi) jasno

11. 4. 2021 | Slavia odřízla Spartu z nadějí na titul z fotbalové FORTUNA:LIGY. V neděli v domácím prostředí zvládla 298. derby pražských celků, vyhrála 2:0, byť její sok v první půli byl lepší. Červenobílí vedou tabulku o sedmnáct bodů.

Dukla je v semifinále. Jičín vyřídila ve třech zápasech

11. 4. 2021 | V nejkratším možném čase postoupili házenkáři Dukly do semifinále extraligy. Po dvou výhráchv domácím prostředí o minulém víkendu, jim stačilo sobotní vítězství v Jičíně a série tím skončila poměrem 3:0 pro Duklu. Postup slaví jako první ze čtvrtfinalistů.

Ani vedení 2:0 nestačilo. Lvi jsou „bramboroví“

11. 4. 2021 | Je dobojováno. Lvi svou premiérovou extraligovou medaili zatím nezískali. Liberecké Dukle vzali dva sety, víc nedokázali. „Chci pogratulovat soupeři k bronzu. Hrál se velmi atraktivní volejbal, kterému dominovaly obrany. Oba týmy si zasloužily vyhrát, což bohužel nejde,“ uvedl k druhému klání o 3. místo trenér Pražanů Tomáš Pomr.

Jakub Kastner: Zadarmo bych postup klukům pustit nechtěl

10. 4. 2021 | S Duklou zažil spoustu krásných chvil, ale teď stojí proti ní, a chce ji porazit. Házenkář Jakub Kastner obléká v tomto ročníku barvy týmu Ronal Jičín, a ten ve čtvrtfinále play-off bojuje o postup právě s Pražany. Ti obě úvodní střetnutí na domácí palubovce ovládli.

Někdejší slávista Karel Piták: Arsenal je víc. Očekávám změny

10. 4. 2021 | /ROZHOVOR, INFOGRAFIKA/ I on vidí, že na některé slávisty dopadá brutální program posledních týdnů. Abdallah Sima, Nicolae Stanciu, Jan Bořil, to jsou nejkřiklavější případy. Proto Karel Piták, bývalý záložník Slavie i fotbalové reprezentace, očekává, že do střetu se Spartou půjde pozměněná sestava.

Zdroj: prazsky.denik.cz | Další zprávy »
22:11:30 | 11.04.2021

Kam v neděli 11.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

11. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v sobotu 10.dubna 2021 za sportem? Fotbal, basketbal, baseball

Kam v pátek 9.dubna 2021 za sportem? Na mužský fotbal, veslování

Kam ve čtvrtek 8.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, basketbal

Kam ve středa 7.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Zdroj: prazskenovinky.cz | Další zprávy »
22:11:32 | 11.04.2021

Gól proti Arsenalu i v derby. Plním si svoje sny

11. 4. 2021 | Redakce - Tomáš Holeš navázal na branku do sítě Arsenalu a o tři dny později se prosadil i ve vítězném 298. derby proti Spartě. ​„První gól do šatny byl velmi důležitý, uklidnil nás," hodnotil důležitou výhru.

Výhra v derby! Trefili se Holeš a Tecl

11. 4. 2021 | Redakce - Sešívaní v 298. derby porazili na domácím hřišti Spartu 2:0. O zisku důležitých tří bodů rozhodl v Edenu v závěru prvního poločasu Tomáš Holeš, pojistku přidal v 81. minutě střídající Stanislav Tecl.

ONLINE: Od 18:30 v Edenu proti Spartě

11. 4. 2021 | Redakce - Sešívaní po čtvrteční remíze s Arsenalem v Evropské lize hrají v neděli od 18:30 v Edenu 298. derby se Spartou.

Po 80 letech kapitáni pražských S opět v barvách!

11. 4. 2021 | Redakce - Slavia zvítězila ve 298. derby pražských S! Při této příležitosti jsme pro fanoušky kolorovali další fotografii z archivu Slavia Museum!

Nový HALFTIME! Čtení ze všech koutů světa

10. 4. 2021 | Redakce - Nové číslo slávistického magazínu HALFTIME je tady! Zajímavé příběhy, rozhovory a reportáže jsme sbírali po celém světě.

Zdroj: slavia.cz | Další zprávy »
22:11:31 | 11.04.2021

Horák: Náročný duel, nezabalili jsme to!

11. 4. 2021 | Petr Pavlík - Sparťané v urputném pátém semifinále rozhodli vítěznou trefou v 81. minutě utkání. Druhou branku našeho týmu měl na svědomí útočník ROMAN HORÁK, jenž byl na ledě také u vítězného gólu. „Stál jsem u brankové čáry, věděl jsem, že kotouč trefil tyčku či spojnici. Naštěstí jsme posléze udrželi puk v útočném pásmu a přišla dobrá střela a teč Řepy, která rozhodla o výhře,“ komentuje úspěšný střelec. ...

SPA - LIB 3:2p - Naději udržel Řepík!

11. 4. 2021 | Vojtěch Martinek - Žijeme! Sparta se po famózním výkonu ve čtvrtém utkání série v neděli vrátila zpět do O2 areny, kde znovu bojovala o odvrácení konce semifinále. Po šedesáti minutách vyrovnaného boje svítilo na kostce skóre 2:2, přičemž o konečném výsledku následně nerozhodlo ani první prodloužení. Definitivně bylo hotovo až po přesilovkovém gólu našeho kapitána Michala Řepíka, který padl přesně minutu po startu další části. ...

Vracíme sérii domů! Znovu musíme zvítězit

10. 4. 2021 | Daniel Ryl - Vybojovali jsme naději, ale je potřeba makat dál! V neděli 17. dubna sparťané nastoupí proti Liberci, proti němuž budou v pátém utkání bojovat o další prodloužení série. Svěřenci Miloslava Hořavy a Josefa Jandače musí zvítězit, jinak jejich sezona skončí. Utkání startuje v 17 hodin a můžete ho sledovat v přímém přenosu ČT Sport.

Střelec Rousek: Díky patří hlavně Machymu

8. 4. 2021 | Daniel Ryl - Semifinálová série nekončí! Ke čtvrtečnímu vítězství 5:0 přispěl útočník Lukáš Rousek vstřeleným gólem, ale po triumfu si pochvaloval zejména týmovou bojovnost a skvělý výkon Matěje Machovského. „Chytal výborně už v předešlém utkání, což potvrdil i dneska. Díky patří hlavně jemu,“ řekl sparťanský střelec.

LIB - SPA 0:5 - Vracíme sérii do Prahy!

8. 4. 2021 | Martina Nová - Nevzdáváme se! Našemu týmu se ve čtvrtém semifinále na ledě Liberce podařilo navázat na první polovinu předešlého utkání a od začátku jsme šlapali na plný plyn. Díky bojovnému výkonu a fantastickému výkonu Matěje Machovského jsme zvítězili vysoko 5:0 a vrátili sérii o Prahy, kde pokračuje v neděli 11. dubna.

Zdroj: hcsparta.cz | Další zprávy »

Statistické ohlédnutí za vítězstvím nad Pardubicemi

11. 4. 2021 | K nedělní kávě přinášíme ještě několik ukazatelů k pátečnímu vítězství.

Bederka: Chceme stoupat tabulkou ještě výš

10. 4. 2021 | Obránce Jiří Bederka hodnotí výhru nad Pardubicemi.

Puškáč s Osmančíkem vystřelili zaslouženou výhru

9. 4. 2021 | Bohemians vítězstvím potvrdili sérii a ukázali, kdo je v Ďolíčku doma.