PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Drsný odvetný útok raketomety Uragan v Sýrii za sestřelení Su-24 a smrt pilota zaznamenán na video

26. 11. 2015 | Starší video Syrské svobodné armády drsného útoku ruského letectva a dělostřelectva na pozice turkmenských radikálů. Právě na tomto místě radikálové zastřelily ruského pilota bombardéru Su-24, který se katapultoval poté, co Turci sestřelili letadlo nad územím Sýrie. Ruská armáda se takto nejspíš  pomstila za zabití svého pilota. Pozice teroristů ostřelovali raketami Uragán. Komentátor ve videu tradičně vyvolával Alláh akbar... ...

„Odhalená agrese!“. Slovenský satirický časopis v roce 1958 předvídal události roku 2015

28. 11. 2015 | Slovenský satirický časopis Roháč v roce 1958 uveřejnil karikaturu, která velmi připomíná současnou syrskou krizi. Věštecká karikatura vyvolala velký zájem uživatelů sociálních sítí. Například na své facebookové stránce na tuto karikaturu upozornil Eduard Chmelár, zakladatel hnutí SEN. Napsal na své zdi toto:

Jak bude vypadat svět v roce 2030?

29. 11. 2018 | Jaký by mohl být svět za dvacet či padesát let? Předkládat předpovědi vývoje a budoucích trendů není příliš v módě, s tím jak se zabýváme spíše přítomností a aktuálními problémy. Přesto zde zkusím určitou prognózu předložit, vytvořenou na základě zkušeností i trendů současného vývoje. Kdo by konec konců nechtěl znát budoucnost? Základním kamenem budoucího dění podle mě bude určité vystřízlivění. Myslím, že v budoucnosti budou naše životy mnohem klidnější, než jsou v současnosti. Hektický a vypja ...

Muž vyrobil cihlu z čínského smogu za pouhých 100 dní. Varuje, za chvíli změníme sami sebe v prach

2. 12. 2018 | Obyvatel čínského města Šen-Čen udělal cihlu ze smogu, do kterého byl zahalen Peking. Informoval o tom portál People's Daily Online. Aby vyrobil jeden blok, strávil muž v hlavním městě Číny 100 dní. Celou tu dobu pomocí průmyslového vysavače sbíral ze vzduchu částice špíny v místech největší koncentrace lidí, včetně největšího na světě náměstí Tchien-an-men Kuang-čchang (Náměstí nebeského klidu).

Astronaut z mise Apollo 14: „Ano, je to pravda... ve vesmíru nejsme sami, přicházejí k nám už dlouho!”

2. 12. 2018 | Dr. Edgar Mitchell je muž s mnoha zkušenostmi. Nejen že byl 6. mužem, který stanul na měsíci, je také bývalým kapitánem Amerického námořnictva, spisovatel a profesor. Má bakalářský titul v oboru vědy z univerzity Carneige Mellon, absolvoval postgraduální studium vědy na Americké námořnické univerzitě a má dokonce doktorský titul aeronautiky a astronautiky z MIT. Obdržel několik čestných titulů ze státní univerzity v Novém Mexiku, z univerzity v Akron, nebo z Univerzity Embry-Riddle. ...

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
14:17:17 | 22.08.2019

Francie nemá co poučovat Rusko, jak se vypořádat s protestujícími!

Francie nemá co poučovat Rusko, jak se vypořádat s protestujícími!

22. 8. 2019 | Rusko a Francie, podobně jako jiné liberální režimy, reagují podobně na protest ve svých zemích, řekl Éric Coquerel, člen strany „Nepokořená Francie“.

Německo utrácí stovky milionů eur na údržení amerických vojáků!

Německo utrácí stovky milionů eur na údržení amerických vojáků!

22. 8. 2019 | Německá vláda utrácí stovky milionů eur na údržení amerických vojáků nacházejících se ve Spolkové republice Německo.

Oběti ruských kontrasankcí si stěžují na pokrytectví Paříže a Berlína!

Oběti ruských kontrasankcí si stěžují na pokrytectví Paříže a Berlína!

22. 8. 2019 | Na oficiální úrovni prochází vztahy mezi Ruskem a Západem jedním z nejhorších období od konce studené války, ale obě strany i přes sankce nadále komunikují na nejvyšší úrovni.

Time: Zkouška nové americké rakety potvrdila obavy Moskvy!

Time: Zkouška nové americké rakety potvrdila obavy Moskvy!

22. 8. 2019 | Pentagon otestoval pozemní křídlatou raketu, která byla dříve zakázána Smlouvou o INF, píše Time.

Jaroslav Bašta:  Bezuhlíková totalita

Jaroslav Bašta: Bezuhlíková totalita

22. 8. 2019 | Jedním z nechtěných důsledků civilizačního pokroku Západu je úděsná infantilizace části společnosti, píše Jaroslav Bašta v komentáři pro Prvnizpravy.cz. 

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
14:17:13 | 22.08.2019

Ostuda českých senátorů. Že by šířili fake news?

Ostuda českých senátorů. Že by šířili fake news?

22. 8. 2019 | Tak tohle čeští elfové nerozdýchají. Ano, přesně ta hrstka internetových aktivistů, která bojuje s dezinformacemi. Čeští senátoři jim udělali čáru přes rozpočet. Názorně na své horlivosti ukázali, jak se to s těmi dezinformacemi má. Vždyť se ve svém usnesení dopustili zavádějící lži a sami zplodili fake.

„Praho, byla jsi překrásná.“ Populární americká zpěvačka Billie Eilish ohodnotila Prahu. Video

„Praho, byla jsi překrásná.“ Populární americká zpěvačka Billie Eilish ohodnotila Prahu. Video

22. 8. 2019 | 20. srpna v Praze v O2 areně proběhl koncert světoznámé americké zpěvačky Billie Eilish. 17letá zpěvačka po koncertě zveřejnila příspěvek na svém Instagramu.

Video: Jak Merkelová přivítala slovenskou prezidentku Čaputovu během její oficiálně návštěvy Německa

Video: Jak Merkelová přivítala slovenskou prezidentku Čaputovu během její oficiálně návštěvy Německa

22. 8. 2019 | Německá kancléřka Angela Merkelová se ve středu 21. srpna v Berlíně setkala s prezidentkou Slovenska Zuzanou Čaputovou.

Šéf Pentagonu navrhl, aby do START III byly zařazeny všechny nové ruské zbraně

Šéf Pentagonu navrhl, aby do START III byly zařazeny všechny nové ruské zbraně

22. 8. 2019 | Hlava Pentagonu Mark Esper prohlásil, že v případě prodloužení smlouvy o snižování počtu strategických útočných zbraní (START III) má zahrnout všechny nové ruské zbraně. „Je jasné, že se snaží (pozn. Rusko) rozšířit svůj strategický jaderný arzenál, aby dokázalo čelit USA,“ řekl v rozhovoru pro Fox News.

„Nemluví pravdu. Informoval se vůbec?“ Nejvyšší státní zástupce se pustil do Benešové, ale narazil

„Nemluví pravdu. Informoval se vůbec?“ Nejvyšší státní zástupce se pustil do Benešové, ale narazil

22. 8. 2019 | Návrh zákona o státním zastupitelství, který připravilo Ministerstvo spravedlnosti, vyvolal ostrou kritiku ze strany nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana. Podle něj resort nepřijal žádnou z jeho připomínek. Účelem daného zákona vidí zřejmě především přeobsadit tyto funkce. Ministryně Marie Benešová (za ANO) však výhrady odmítá.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
14:17:23 | 22.08.2019

Ukrajina bude rozprodána

Pro Monsanto, Cargil a DuPont je vyjednávání o tom, komu patří ukrajinská černozem, nepřípustné. Debaty o vhodnosti prodeje ukrajinské černozemě se chýlí ke konci. Před našima očima se odehrál posun od nemyslitelného a radikálního k přijatelnému a rozumnému. Brzy se stane prodej zemědělských pozemků na Ukrajině platnou normou. A to bez ohledu na výsledky společného sociologického průzkumu KMIS (1), Razumkovova centra (2) a sociologické skupiny Rating (3), kteří informují o tom, že 72 % obyv ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
14:17:13 | 22.08.2019

Británie: Není to země pro občany z EU

22. 8. 2019 | Pokud jste pravidelným čtenářem Britských listů, asi jste si povšimli, že za poslední rok vychází můj týdenní seriál o Polsku docela nepravidelně. Chci dnes svědčit o tom, co se stalo v mém životě a jak jsem se zamotal do absurdit britského zdravotnického a sociálního systémuZačátek27. června 2019 na mě fyzicky zaútočil jeden můj spolupracovník v zaměstnání (kromě toho, že píšu a překládám, jezdím také na část úvazku jako řidič pro malou skotskou kamionovou firmu). Ten člověk se choval ag ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
14:17:13 | 22.08.2019

Čtvrtek 22.8.2019
Praha
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.