PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Snowden odhaluje, co vám skrytě dělá vaše televize

7. 3. 2017 | Bývalý agent NSA, ze kterého se vyklubal vynašeč, Edward Snowden, odhalil, že dokonce i naše televize jsou plně schopné rozvrátit naše soukromí a sledovat nás v našich domovech.  Poté, co Snowden v roce 2013 odhalil, že vlády celého světa spiklenecky spolčené s nadnárodními telekomunikačními společnostmi sbírají data o veřejnosti, tak teď přišel s posledním tweetem, který je ještě více znepokojující. ...

„Jsme národ imbecilů a barbarskejch prasat!“ Čech se nestačil divit po návštěvě hotelu

20. 6. 2019 | Daniel Vávra je scenárista a designér videoher, včetně známé Kingdom Come: Deliverance. Svůj nový příspěvek na Facebooku věnoval problémům domácího cestovního ruchu v Česku, zejména důvodům, proč turisté v regionech nezůstávají dlouho a dávají přednost Praze.

Premiér Malajsie označil vyšetřování sestřelení letu MH17 Boeingu za politické

20. 6. 2019 | Premiér Malajsie Mahathir Mohamad vyslovil nespokojenost ohledně výsledků vyšetřování Společného vyšetřovacího týmu (JIT) o pádu Boeingu na Donbasu. Píše o tom list Star.

Trump o sestřelení dronu vzkázal: Írán udělal velkou chybu

20. 6. 2019 | Ve čtvrtek Íránské revoluční gardy informovaly o tom, že se jejich systémům protivzdušné obrany podařilo sestřelit americký bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk. (Foto: Wikimedia)

Putin: Válka proti Íránu bude katastrofa, na dialog s Trumpem jsem připravený

20. 6. 2019 | Ruský prezident Vladmir Putin na Přímé lince prohlásil, že válka Spojených států s Íránem bude znamenat katastrofu.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
22:15:22 | 20.06.2019

Vzkaz Chorvatům: Ustašovci zabíjeli srbské děti pro vaši budoucnost!

Vzkaz Chorvatům: Ustašovci zabíjeli srbské děti pro vaši budoucnost!

20. 6. 2019 | Ustašovci už nevěděli, jak likvidovat oběti, takže vynalézali nové a nové metody a byli v tom velmi nápadití. Až v roce 2020, kdy se otevřou archivy Vatikánu, budeme vědět, jak byli ustašovci brutální.

Rusko: Ať USA objasní obvinění z „jaderných testů

Rusko: Ať USA objasní obvinění z „jaderných testů" a pak žádáme omluvu!

20. 6. 2019 | Stálý zástupce Ruska v mezinárodních organizacích, Michail Uljanov, prohlásil, že obvinění Washingtonu proti Moskvě z porušení moratoria na jaderné zkoušky jsou lživá.

Je Zelenskij vyhýbač vojenské služby? Ukrajinské MO to nějak zamotalo!

Je Zelenskij vyhýbač vojenské služby? Ukrajinské MO to nějak zamotalo!

20. 6. 2019 | Ministerstvo obrany Ukrajiny popřelo své vlastní informace o výzvě k mobilizaci (nyní) prezidenta Vladimira Zelenského v letech 2014-2015, uvedly „Ukrajinské zprávy“.

Šetření MH17 se mění na propagandistický paskvil!

Šetření MH17 se mění na propagandistický paskvil!

20. 6. 2019 | Společný vyšetřovací tým (JIT) k případu pádu Boeingu-777 na nebi nad Donbasem ilustroval svá zjištění starými daty, včetně zpráv ze sociálních sítí.

Pompeo vyhrožoval a Teherán konal: Prý sestřelil americký dron

Pompeo vyhrožoval a Teherán konal: Prý sestřelil americký dron

20. 6. 2019 | << AKTUALIZACE >> Pentagon přemísťuje asi tisíc vojáků a jednotku protiraketové obrany Patriot do oblasti Blízkého východu.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
22:15:21 | 20.06.2019

„Útok na legitimně zvolenou českou vládu.“  Blaha okomentoval slova Čaputové o demonstracích

„Útok na legitimně zvolenou českou vládu.“ Blaha okomentoval slova Čaputové o demonstracích

20. 6. 2019 | První zahraniční návštěvě nově zvolené prezidentky Slovenska Zuzany Čaputové předcházel rozsáhlý rozhovor pro Českou televizi. V rozhovoru prezidentka vyjádřila svůj postoj k demonstracím probíhajícím v České republice, vůči kterým by dle ní měli čeští politici „mít úctu“. Slova Čaputové pro Sputnik okomentoval poslanec NR SR Ľuboš Blaha.

„Žena je pro přírodu daleko větší element znečištění než muž.“ Kraus diskutoval s herečkou Tatianou Dykovou (VIDEO)

„Žena je pro přírodu daleko větší element znečištění než muž.“ Kraus diskutoval s herečkou Tatianou Dykovou (VIDEO)

20. 6. 2019 | Tentokrát se hostem pořadu Show Jana Krause stala česká herečka Tatiana Dyková (dříve Vilhelmová, pozn. red.). Rozhovor se stočil až k tématu ekologie, tudíž daná dvojice diskutovala i o ní. A Kraus u této příležitosti dospěl k zajímavému závěru.

V Gruzii zaútočili protestující  na budovu parlamentu

V Gruzii zaútočili protestující na budovu parlamentu

20. 6. 2019 | Podle informací se zástupci opozice, spolu s demonstranty, pokoušejí v Tbilisi proniknout do budovy parlamentu. Uvádí se, že demonstranti požadují rezignaci členů vlády. Policie se je snaží držet zpátky. O události informovala gruzínská televizní stanice První kanál.

Sýs: Dnes můžeme klidně obnovit Mariánský sloup… Ale co začne, jestli na Letné postavíme památník Stalinovi…

Sýs: Dnes můžeme klidně obnovit Mariánský sloup… Ale co začne, jestli na Letné postavíme památník Stalinovi…

20. 6. 2019 | Na Staroměstském náměstí v Praze tu vzniká, tu nevzniká Mariánský sloup. Šlo by snad o kuriózní happening, který by ozvláštnil letní sezónu nesenzačních zpráv. No řekněte, drazí čtenáři, demonstrace chvilkařů a Babišovy kauzy - to se už zajídá.

„Máte-li jen špetku mužné cti v těle...“ Kalousek vyzval Okamuru, aby odstoupil z funkce místopředsedy Sněmovny

„Máte-li jen špetku mužné cti v těle...“ Kalousek vyzval Okamuru, aby odstoupil z funkce místopředsedy Sněmovny

20. 6. 2019 | Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek vyzval prostřednictvím sociální sítě šéfa SPD Tomia Okamuru, aby odstoupil z funkce místopředsedy Sněmovny. Co ho k tomu vedlo?

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
22:15:24 | 20.06.2019

Na přednášce Ludmily Hamplové

Spolek Sysifos pořádal 15.5.2019 na půdě Akademie věd ČR (Praha, Národní 3) přednášku novinářky Zdravotnického deníku Ludmily Hamplové (LH) s názvem Dezinformace, fake news a hoaxy v medicíně. Vyrazil jsem na tuto přednášku se základním povědomím o charakteru tvorby LH. Vybaven archem popsaného papíru (příloha) a vůlí pochopit více mentalitu LH a jejích nadšených posluchačů jsem trpělivě vyslechnul její přednášku. Lidé ze Sisyfa slibovali zveřejnit nasnímané video, zatím jsem jej nenašel, snad u ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
22:15:21 | 20.06.2019

Jde do tuhého. Dokáží parlament a Policie ČR razantně zasáhnout proti Okamurově nenávisti a rasismu?

20. 6. 2019 | Jsem zděšen jednáním místopředsedy sněmovny. Štvanice kterou rozpoutal na novinářku @CRozhlas je odporná.Bez nezávislých médií nejsme svobodná společnost.Podobným nedemokratickým praktikám budu vždycky bránit. Záminkou je navíc lidská tragédie mladé dívky. https://t.co/BodeKH2CmL— Tomáš Czernin (@TomasCzernin) June 20, 2019 Kategoricky odsuzuji útoky T. Okamury na novináře a jsem znechucen nenávistnou kampaní, kterou zcela promyšleně rozpoutal na sociálních sítích. Tyto praktiky do slušné a ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
22:15:21 | 20.06.2019

Pátek 21.6.2019
Praha
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.