PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Když v muzeu straší hvězdy aneb Halloween v Grévinu - Praha 1

Kdy:
Pátek 21.10.2016 od 10:00 hod až 31.10.2016
Kde:
Musée Grévin, Celetná 15, Praha 1
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

V dušičkovém čase se nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha promění ve strašidelné místo, kde se budete bát jako v opravdovém hororu. Halloween se bude v muzeu Grévin slavit od 21. do 31. října 2016 a speciální strašidelný večerní program je připraven na oba poslední říjnové víkendy.
Bojíte se rádi? Přijďte se i s dětmi bát do Grévinu a oslavit Halloween od 21. do 31. října. Jindy zářivé lobby muzea bude tentokrát plné pavučin a kostlivců a z temných koutů budou vystrkovat pařáty zombie. Vyhrávat tu bude "příšerná" kapela a zombie vezmou zájemce na děsivou prohlídku.
V expozici bude řádit "Super děsivý tým" - šílený vědec, patolog gentleman a děsivý doktor čekají, aby s vaší pomocí vytvořili další strašlivé zombie a jiné děsivé hvězdy. Mistři strašidelného malování na obličej pomohou všem zapadnout do strašidelného muzea. Připraveno je halloweenské divadelní představení, herci z filmu Zdeňka Trošky "Strašidla", zazpívají i hvězdy muzikálu Drákula - Pepa Vágner a Kamila Nývltová.

Na konci října čeká v muzeu Grévin strašidelná zábava jako z hororu! Užijte si Halloween ve společnosti voskových figurín oblíbených celebrit světa kultury, politiky, showbyznysu a sportu a odneste si na památku strašidelnou selfie.
Zažijte děsivou atmosféru, na kterou nikdy nezapomenete!

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí64,470052719116