PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Zpravodajství » Z regionu » PrahaPress.cz

Z regionu

PrahaPress.cz Zdroj: PrahaPress.cz |

Sladká krása a úspěšná umělkyně Jaroslava Šípková

18. 4. 2019 | Cukrářské soutěže jdou téměř mimo zorný úhel veřejnosti. Přesto máme u nás osobnosti, které úspěšně reprezentují sebe, své schopnosti a současně pozitivně zviditelňují Českou republiku ve světě.

Muzeum MHD zahajuje již 27. sezonu a očekává jubilejního návštěvníka

18. 4. 2019 | Už tento pátek 19. dubna 2019 si přijdou na své všichni zájemci o prohlídku historických dopravních prostředků. Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) v 9 hodin ráno slavnostně zahájí již 27. sezonu provozu Muzea MHD v pražských Střešovicích.

Návrh na obžalování obchodníků s reklamou

18. 4. 2019 | Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v těchto dnech navrhli obžalovat 23 fyzických a jednu právnickou osobu ze zvlášť závažných zločinů zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby a legalizace výnosů z trestné činnosti s předpokládanou škodou cca 415 milionů korun.

V Zoo Praha se narodilo mládě lemura kata

18. 4. 2019 | Na Ostrově lemurů v Zoo Praha je po dlouhé době k vidění mládě lemura kata, které v úterý 16. dubna porodila pětiletá samice Anka. Mládě přišlo na svět kolem poledne a zatím se vyvíjí dobře.

Mezinárodní soutěžní projekt 162 měst světa

17. 4. 2019 | Ukažme společně světu, jak bohatá a jedinečná je pražská příroda! Jedná se o soutěžní projekt, ve kterém města spolu soupeří o co největší počet pozorování přírodní rozmanitosti na svém území. Hlavním cílem je ukázat, že navzdory obecně přijímaným názorům je příroda ve městech opravdu bohatá.

Evropské umění od antiky do baroka

17. 4. 2019 | Ve třech podlažích Šternberského paláce jsou vystavena díla antického starověku, ikony a dále umění nizozemské, italské, francouzské, španělské, německé a rakouské od středověku do konce 18. století.

Praha chce posílit noční klid

16. 4. 2019 | Vybrané ulice v centru Prahy omezí zkušebně v nočních hodinách provoz. Tři dubnové víkendy po sobě budou v noci vybrané frekventované ulice Prahy 1 uzavřeny pro vjezd nerezidentů a vozů taxi.

Praha vyhlašuje výběrové řízení na ředitele magistrátu

16. 4. 2019 | Hlavní město dnes vypsalo výběrové řízení na ředitele Magistrátu hlavního města Prahy. Bližší informace spolu s požadavky na uchazeče jsou zveřejněny na úřední desce úřadu. V současné době je řízením úřadu pověřena Zdena Javornická.

Stravovací zařízení byla i v roce 2018 pod kontrolou

16. 4. 2019 | V roce 2018 udělili pražští hygienici ve stravovacích zařízeních pokuty za bezmála 3 miliony korun.

Pohádkové Drážďany za nákupy i památkami. Akce: 3 dny pro dva

14. 4. 2019 | Chcete vyrazit na pár dní do Drážďan? Oblíbený Hotel Martha*** Dresden pro vás připravil cenově výhodný pobyt na 3 dny pro 2 osoby. Nechejte se okouzlit jedinečnou přírodou Národního parku Saské Švýcarsko, poznejte nejkrásnější architektonické památky Drážďan.

Zdroj: PrahaPress.cz - prahapress.cz
08:12:22 | 19.04.2019Od soboty startuje druhý denní pár spojů do Krakova

Od soboty 13. dubna startuje druhý denní pár vlaků z České republiky do Krakova. Rozšiřuje se tak nabídka spojení do turisticky velmi atraktivního města zapsaného na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. České dráhy nabízejí v kooperaci se ...

Nová legislativa motivuje obce i občany k třídění odpadů

13.04.2019 | Zpravodajství

Ministerstvo životního prostředí odeslalo do mezirezortního připomínkového řízení novou odpadovou legislativu. Jejím cílem je především zvýšení tříděn ...

Ocenění Randstad Award pro nejatraktivnějšího zaměstnavatele letos putuje do ŠKODA AUTO

12.04.2019 | Z regionu

PRAHA - Nejatraktivnějším zaměstnavatelem na českém trhu se dle letošního průzkumu personálně poradenské agentury Randstad stala společnost ŠKODA AUTO ...Pátek 19.4.2019
Praha
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.