PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

BIKE CAMP: Příměstský tábor pro malé cyklisty / Praha

Kdy:
Pondělí 19.08.2019 od 08:00 hod až 23.08.2019
Kde:
Královská obora Stromovka, Praha-Holešovice
Pořadatel:
Sdílet:

Všichni malí cyklisté a milovníci cykloturistiky v Praze se mohou opět těšit na příměstský tábor Bike camp. Na děti ve věku od 7 do 14 let čeká pět dní plných zábavy nejen na kole.
Již potřetí je pro děti z Prahy připravený týdenní příměstský tábor, který mohou strávit v sedle svých kol a objevovat zajímavá místa a zákoutí v okolí pražského Výstaviště nebo vyzkoušet pumptrackovou dráhu. Mimo to je pro ně připraven i bohatý doprovodný táborový program.
Kromě výletů na kolech si děti vylepší techniku jízdy, zopakují si dopravní předpisy a naučí se, jak se o kolo starat. Chybět nebudou ani sportovní a tvůrčí hry a soutěže, informovala za organizátory Jiřina Faloutová. Malí táborníci se mohou těšit i na jízdu přívozem, koupání a setkání s bikery. Program Bike campu začíná vždy v 8 hodin a trvá do 17 hodin, je určený pro začátečníky i zkušenější cyklisty. Nutností je však mít vlastní kolo a přilbu.

Cena za pětidenní tábor včetně jídla, pití a vstupenek: 3000,- Kč jedno dítě / děti s trvalým bydlištěm v MČ Praha 1 a v MČ Praha 7 jen 2000,- Kč

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí154,36697006226