PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

18. ročník festivalu Štrůdl - Mníšek pod Brdy

Kdy:
Pátek 07.09.2018 od 20:00 hod až 08.09.2018
Kde:
Náměstí F.X.Svobody 38, Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
Sdílet:

Spolek ROREJS Vás zve na 18. ročník rodinného festivalu ŠTRŮDL! Ten Vás a hlavně vaše děti potěší divadelními pohádkami, výstavou i tvůrčí dílnou a též divadelním představením pro dospělé publikum.
Festival v letošním roce začne netradičně a poprvé v jeho historii mimo území Mníšku pod Brdy. V pátek 7. 9. 2018 ve 20 hodin v zahradě památníku Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše. A to představením Válka s mloky kladenského divadla V.A.D.
Druhý den, tedy 8. 9. od 10 hodin bude akce pokračovat již tradičně v prostorách farní zahrady v Mníšku pod Brdy. K vidění bude například pohádka Malý pán, která se s tak s předlohou stejnojmenného animovaného filmu, nebo Baron Prášil divadla TOY MACHINE. Dopoledne se bude tvořit spolu s dobříšskou výtvarnicí Danielou Doubkovou, která v rámci festivalu otevře i malou výstavu svých prací. A s hudebním žánrem beatbox nás krátce seznámí jeden z předních českých beatboxerů Dozer.
Ani letos nebude chybět občerstvení, které zajistí Ludvíkova kavárna. Těšte se na báječnou kávu, čaj, a hlavně na čerstvý jablečný ŠTRŮDL!

Festival by nemohl vzniknout bez finančního příspěvku města Mníšek pod Brdy a společnosti L-STAV. A též podpory spolku Oáza, Památníku Karla Čapka, společnosti J. J. Darboven a Městské knihovny Dobříš.
V případě špatného počasí sledujte informace o festivalu na textodkazuFacebooku

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí66,244125366211