PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Fast and Furious LIVE - Praha

Kdy:
Sobota 05.01.2019 od 14:00 hod
Kde:
O2 arena , Praha
Pořadatel:
Účinkující:
Sdílet:

FAST & FURIOUS LIVE - PRAHA uzavírá evropskou část celosvětového turné, které v roce 2019 pokračuje po Austrálii, Novém Zélandu a Asii.
- O2 arena PRAHA, 5. ledna 2019 ve 14.00 a 19.30 - nový termín - Kaskadérské kousky, známé jak přímo z filmové série, tak i šité speciálně na míru této show - Fast & Furious Live vtáhne publikum víc než kdy dřív přímo do světa této divácky nejúspěšnější filmové ságy
Plameny, které šlehají z výfuků tak, že se rozpaluje vzduch, automobilová akrobacie na takové úrovni, až se z ní tají dech, ta nejpokročilejší digitální projekční technika - to vše si diváci užijí z té nejtěsnější možné blízkosti, kdy se před jejich zraky bude střídat jedna filmová scéna za druhou. Samozřejmě nebudou chybět jak mnohá kultovní auta, na míru vyrobená přímo pro tuto filmovou ságu, tak dokonalé repliky těch největších diváckých favoritů, jako je např. Domův legendární Dodge Charger, slavný Flipcar z Fast & Furious 6, Brianův milovaný Nissan Skyline z 2 Fast 2 Furious nebo driftující Nissan 350Z z The Fast and The Furious - Tokyo Drift.

Vstupné: od 750,- Kč (V nabídce jsou i velmi zajímavé rodinné balíčky se slevou 20 %).

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí32,593965530396