PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Divadelní festival Malá inventura - Praha

Kdy:
Středa 21.02.2018 od 20:00 hod až 28.02.2018
Kde:
Různá místa, Praha 7
Pořadatel:
Sdílet:

Na konci února Praha opět ožije divadlem. Ale také kulturním networkingem, diskusemi, workshopy a v neposlední řadě i slavnostním udílením cen České divadelní DNA. Malá inventura začíná 21. února a po dobu osmi dnů zve všechny příznivce nového divadla hned na dvanáct festivalových míst, převážně na Praze 7.
Festival odstartuje v pořadí už čtvrté předávání cen Česká divadelní DNA v holešovické La Fabrice. V rámci hlavního programu budou pak následovat například matadoři postdramatického divadla Handa Gote Research & Development s představením Die Rache ve Studiu ALTA či Navždy spolu vždy perfekcionistické Farmy v Jeskyni v DOXu.
Ve Werichově vile se zase v zářivé freakshow představí Roštěnky u Tiffanyho a MeetFactory uvede Počátek veškeré lásky a ukáže, jak jednoduše se může spokojený život mladé bohaté rodiny rozložil na prvočinitele.

Malá inventura nabídne celkem 20 divadelních představení i bohatý doprovodný program.
Letos festival propojuje rekordní počet divadel a kulturních institucí s centrem v holešovickém Studiu ALTA. Zde bude mít festival zázemí pro většinu doprovodných a networkingových akcí.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí32,395839691162