PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Únik ze žaláře - Zažijte atmosféru filmu na vlastní kůži / Praha

Kdy:
Čtvrtek 19.10.2017 až 19.11.2017
Kde:
Petrské náměstí 1186/1, Praha
Pořadatel:
Sdílet:

Pamatujete na domorodce z Ostrova lebek, na nějž se vydává filmová výprava ve filmu King Kong? Pokud ano, tak jistě víte, že padnutí do jejich spárů se v podstatě rovná smrti. Tajemnou atmosféru zajetí na skrytém a pověstmi opředeném ostrově uprostřed Tichomoří můžete nyní na vlastní kůži zažít i vy. V Praze totiž vznikl exkluzivní projekt, který vás přenese právě sem. Ale nezapomeňte, na únik ze zajetí máte s přáteli či rodinou pouze jednu hodinu!
Temná jeskyní kobka, planoucí pochodně, lebky, kosti i celí kostlivci, to celé opředené pralesními liánami. To vše spoluvytváří atmosféru divošského zajetí, do nějž vás přenese unikátní limitovaná edice únikové hry Únik ze žaláře, King Kong. Vydejte se jejím prostřednictvím spolu s vašimi blízkými na nezapomenutelnou cestu do neznámých končin, které měly dříve patřit bájnému lidoopovi.
Americká televizní stanice AMC se spojila s předním českým provozovatelem únikových her The Chamber a vytvořila jedinečný projekt, který všem návštěvníkům umožní zažít atmosféru legendárního filmu King Kong.
Hra byla spuštěna již v pátek 19.10. a všem zájemcům a fanouškům bude otevřena po dobu jednoho měsíce.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,638925552368