PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Pat a Mat oslaví začátek školního roku v muzeu Grévin - Praha

Kdy:
Sobota 02.09.2017 od 10:00 hod až 30.09.2017
Kde:
Muzeum Grévin, Celetná 15, Praha
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

Nejen školákům se čas prázdnin krátí, ale i výstava Pata a Mata se chýlí ke konci. Návštěvníci mají čas už jen do konce září, aby objevili animovaný svět těchto dvou kutilů v rolácích. První zářijový víkend se Pat a Mat dostaví osobně a v jejich společnosti si děti mohou projít muzeum anebo se naučit vytvořit animovaný film.
Školní rok začíná s kutily Patem a Matem
Ještě, než školáci po prázdninách opět usednou do školních lavic, připravilo si pro ně muzeum Grévin víkend plný zábavy. Ve dnech 2.- 3. září na výstavě nebudou Pat a Mat jen ve voskové podobě, ale přijdou také návštěvníky pozdravit osobně. Děti budou mít možnost se s oživlými postavičkami vyfotografovat, popovídat a třeba se jich zeptat na jejich kutilské triky. V průběhu víkendu budou probíhat nejrůznější workshopy, které návštěvníkům připomenou příběhy těchto dvou nerozlučných a vynalézavých kamarádů.

Patovi a Matovi se z muzea nechce
Hrdinové vtipného televizního animovaného seriálu ??A je to!? se v prostorách Grévinu hezky zabydleli a domů se jim ještě nechce. Interaktivní výstava tak bude na malé i velké návštěvníky čekat až do konce září. Při návštěvě si můžete pomocí světla malovat po plátně nebo se stát díky 3D iluzím součástí jejich světa. Připraveno je také stanoviště, které návštěvníkům zprostředkovává možnost vyzkoušet si, jak vzniká animovaný film. Kutilové jsou k vidění po celém muzeu, nudit se s nimi rozhodně nebudete.
Pokud tedy nevíte, co s koncem léta nebo se jen chcete příjemně pobavit se dvěma nezbedníky, rozhodně zavítejte do Celetné ulice č. 15!

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,904119491577