PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

A je tu noc v muzeu s Patem a Matem - Praha 1

Kdy:
Sobota 10.06.2017 od 19:00 hod
Kde:
Grévin, muzeum voskových figurín, Celetná 15, Praha 1
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha přichází se speciální nabídkou. Tuto sobotu 10.6. muzeum nabídne každému návštěvníkovi v čase od 19. do 21:30 hodin voucher na vstupenku 1+1 zdarma!
Přijďte v sobotu 10.6. do Celetné 15 v centru Prahy, kde vás již od 18. hodin přivítá živá kapela spolu s Patem a Matem.
Kromě interaktivní výstavy, která patří těmto dvěma kutilům na vás čeká i více než 80 českých i světových osobností z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu v originálním scénografickém ztvárnění.

Od začátku roku 2017 přibyly tři nové osobnosti, a to americký prezident Donald Trump, britská královna Alžběta II. a před pár dny byla odhalena americká popstar Katy Perry.
Výstava Pat a Mat v muzeu Grévin vám zase přiblíží tajemství animace a kromě možnosti vyrobit si vlastní malý animovaný film, objevíte jak se dá malovat světlem nebo iluzorní fotografii.
A máme i novinku v podobě velmi oblíbeného suvenýru! Nově je zde možné si zhotovit voskový odlitek vlastní ruky, jakkoliv ho dobarvit a odnést domů na památku.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,197923660278