PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

15. ročník Festivalu bloumající veřejnosti HABROVKA - Praha 4

Kdy:
Pátek 02.06.2017 od 15:30 hod až 03.06.2017
Kde:
Zahrada kostela sv. Františka, U Habrovky 66/2, Praha 4
Pořadatel:
Sdílet:

Festival HABROVKA oslaví své patnácté narozeniny skvělou hudbou, divadlem a zajímavým doprovodným programem. Opět proběhne první červnový víkend ve dnech 2. a 3. června 2017 v zahradě kostela sv. Františka v Praze 4.
Popřát přijedou španělští Chotokoeu, slovenští Longital, tři divoženky různých evropských krajin Korjen, kapela Yo Soy Indigo s americkou zpěvačkou, Houpací koně, Bengas, Hard to Frame či The Odd Gifts.
Těšit se můžete i na pestrý divadelní program, který bude poprvé v historii festivalu zasvěcen cirkusu a akrobatům. Studenti evropských cirkusových a divadelních akademií Feel the Universe Circus Company předvedou velkolepou show Sky´s not the limit. Uvidíte rovněž absurdní muzikál Refugee Safari, který měl premiéru v uprchlickém táboře v Jordánsku v roce 2016, nebo zdařilou grotesku autorského divadla Anička a letadýlko. Sobotní dopoledne bude tradičně věnované dětem -loutkovému divadlu, výtvarným dílnám a workshopům s akrobaty.

Tématem letošního ročníku je "Boj o přežití". O tom, jak přežít nejen ve městě, ale i v přírodě, v rodině nebo ve společnosti, se dozvíte díky workshopům neziskových organizací a poučným kurzům první pomoci pod vedením profesionálních záchranářů.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,876867294312