PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

V Grévinu slavíme narozeniny panovnice Marie Terezie! - Praha 1

Kdy:
Sobota 13.05.2017 od 09:30 hod až 14.05.2017
Kde:
Grévin, Muzeum voskových figurín , Praha 1
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

13. května uplyne 300 let od narození výjimečné vladařky a zdatné političky Marie Terezie. Muzeum voskových figurín Grévin Praha na počest české a rakouské královny uspořádalo dobovou oslavu jejích narozenin.
V Celetné 15 zažijete o víkendu 13. - 14. května autentické dvorské slavnosti v dokonalém královském stylu! Přijďte se osobně potkat s jedinou vládnoucí ženou na českém trůně a užijte si atmosféru jejího dvora.

Café Grévin v Celetné 15 se promění v královský dvůr, na kterém se budou převádět a o přízeň návštěvníků ucházet královský šašek, bard s loutnou a doboví hudebníci. Marie Terezie ve slavnostní róbě na trůně bude ochotně pózovat objektivům foťáků. Živá hudba bude hrát po dobu oslav a servírovat se bude oblíbený královnin Sacher dort. Šermíři opráší své bojové umění a kdo se nebojí, může si souboj vyzkoušet. Nezůstane jen u jednoho umění! Slečny si také přijdou na své při výrobě dobových šperků v korálkové dílně.

Na audienci ke královně
Audience u královny bude pokračovat přímo v expozici muzea. U dokonalé voskové figuríny bude připraven její salon s garderobou a parukami. Všichni, kdo vyzkouší, si pak na památku pořídí selfie s figurínou, anebo se nafotí přímo ve fotokoutku se speciálním zámeckým pozadím. Voskový odlitek vlastní ruky, který si budete moci vytvořit, je zde novinkou a nyní oblíbeným suvenýrem z nejzábavnějšího muzea voskových figurín.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,146114349365