PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Jarní Ghetto Zouk vs Kizomba taneční boot camp - Praha 10

Kdy:
Sobota 22.04.2017 od 15:00 hod až 23.04.2017
Kde:
Sector, Tusarova 31, Praha 10
Pořadatel:
Sdílet:

Náš první jarní dvoudenní bootcamp v Praze proběhne hned po Velikonocích. Seznámíme vás s Ghetto Zouk tancem, zapracujeme na vašich tanečních dovednostech a muzikálnosti, ale hlavně na vašich schopnostech aplikovat taneční kroky na tanečních párty a užít si je tak naplno! Na závěr si spolu vychutnáme kávu v Signature store&café a budeme pokračovat v tanci na afterparty.
Tanec GHETTO ZOUK označuje taneční styl a koncept, který byl vytvořen jako nedílná součást hudebního žánru GHETTO ZOUK pocházejícího z Kapverd. Tento tanec vychází hlavně z africké Kizomby a jeho zakladatelem je portugalský lektor, choreograf a tanečník s kapverdskými kořeny Vitor Tavares Mendes a jeho tým.
Boot camp je vhodný pro tanečníky ve věku 18+ s minimálně základními tanečními znalostmi, ať už k nám dorazíte úplně poprvé nebo s námi již tancujete.
Boot camp probíhá v anglickém jazyce s možností překladu do češtiny a portugalštiny v krásném a prostorném tanečním studiu SECTOR, který je součástní unikátního projektu VNITROBLOCK.
Jarní slevy až 35 % s včasnou registrací!
Více informací a program: ZDE!

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí56,790113449097