PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Dáte si čaj s britskou královnou v centru Prahy?

Kdy:
Čtvrtek 23.03.2017 od 10:00 hod až 26.03.2017
Kde:
Grévin Praha, muzeum voskových figurín, Celetná 15
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

Královna Alžběta II. slaví dvě významná výročí. Muzeum voskových figurín Grévin Praha na počest královny brzy odhalí její voskovou figurínu. Ta se objeví 23. března v srdci Prahy u příležitosti Britských trhů ve spolupráci s Britským velvyslanectvím a od 24. března ji najdete přímo v Celetné 15.

Britské dny v Praze
Příležitost potkat královnu Alžbětu II. v Praze, i když pouze voskovou, se naskytne ve čtvrtek 23. března mezi 10:00-18:00. Svou návštěvou poctí první Britské trhy na Malostranském náměstí pořádané Britským velvyslanectvím a Britskou obchodní komorou. Přijďte ochutnat anglické jídlo a pití; poznat tradiční britské značky; kulturu i zábavu anebo se potěšit stylovou módou a designem. Čekat tu na všechny gratulanty bude vosková dvojnice královny, ochotná trpělivě pózovat pro objektivy fotoaparátů.

Na audienci ke královně
Audience u královny bude pokračovat pak od pátku 24. do neděle 26. března přímo v muzeu Grévin Praha v Celetné ulici 15. V anglickém stylu a s velkou parádou. Těšit se můžete na tradiční odpolední čaj a ochutnávku dalších britských pochutin. S živou hudbou se vrátíte v čase do doby, kdy Británii i celý svět ovládl energický rock´n´roll a fanoušci vášnivě podléhali kouzlu beatlemánie.
Na všechny návštěvníky čeká společnost vskutku královská!

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí64,868927001953