PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

4FANS - Praha

Kdy:
Sobota 25.02.2017 od 10:00 hod
Kde:
Kongresové centrum, 5. května 65, Praha
Pořadatel:
Sdílet:

Poleťte do galaxie online zábavy. Již popáté!
Pražské kongresové centrum se 25. 2. promění v dechberoucí "galaxii 4FANS", kde se setkají hvězdy české i zahraniční online zábavy.

Nastupte na palubu průzkumného vesmírného korábu a objevte planety obydlené slavnými youtubery, nechte se unést úchvatnými kostýmy cosplayerů, navštivte strhující koncerty... Ale pozor, na každém rohu na vás číhá virtuální herna či neopakovatelné setkání se známou osobností online světa, talkshow, autogramiáda, fotografování s fanoušky, herní turnaje a mnoho dalšího.

Úplnou novinkou letošního ročníku budou hudební koncerty. Na hlavním pódiu vystoupí skupiny Slza a Atmo music, Reginald, Annet Charitonova, Veronika Spurná a další. Chystají strhující show, která zajísté rozvíří nejedno gravitační pole.
Sál s main stage v Kongresovém centru je vybaven technologicky špičkovou zvukovou aparaturou a projekcí - s youtubery to naplno využijeme a představíme publiku 4FANS show, na kterou se bude těžko zapomínat. Letos do naší galaxie přiletí špička české, slovenské i světové YouTube scény: GoGo, Pedrosgame, LucyPug, Annu Šulc, Smusa, Housebox, Veronika Spurná, Tary, Porty, DenisTV, JmenujuseMartin, Sweetiemarket, Datel, Trolden a mnoho dalších super umělců, které znáte nejen z Youtube. Navazujeme tak na vysokou kvalitu předchozích ročníků, kdy nás navštívila taková jména jako Viral Brothers, Trolden, Hoggy, Jirka Král, Expl0ited, MadBros, Ment, Terri Blitzen či zahraniční hvězdy Tobuscus, Equals Three, Drew Malino a mnoho dalších.
Připravené jsou počítačové turnaje a velká minecraftová herna. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy, parkouru, sportu, krásy, líčení a tance. Pro ty, kteří se chtějí ponořit do filmového světa je zde připraven kino sál. A nakonec? Celou galaxii pohltí afterparty s pověstnou přátelskou atmosférou, vynikajícími DJs a tanečním parketem, na kterém spolu paří slavní youtubeři i jejich fanoušci bok po boku.

Letenky, podrobný program a informace o pozvaných hostech naleznete na webové stránce www.4fans.cz.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí59,170961380005