PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Café Théâtre s Chantal Poullain - Praha

Kdy:
Neděle 18.12.2016 od 19:00 hod
Kde:
Grévin, muzeum voskových figurín, Celetná 15, Praha
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

Že je muzeum místem, kde Vás nepotká zábava? To určitě neplatí o nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha, kde to opravdu žije a kde se i během prosincových večerů můžete setkat se známými osobnosti v zábavné recitálové talk show.
Večerem provede René Kekely.

Rok se s rokem sešel a s novou divadelní sezónou se do muzea Grévin vrací oblíbená recitálová talk show Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými. Od svých oblíbených umělců se možná dozvíte i nečekané perličky ze zákulisí showbyznysu. Nudit se tak určitě nebudete!
Předvánoční čas si přijďte zpříjemnit 18. prosince. To pravé francouzské jsme si schovali na konec. V posledním představení vystoupí česko-francouzská herečka a šansoniérka Chantal Poullain. Klasický"francouzský půvab a roztomilá "česká francouzština? jsou příslibem skvělé zábavy. Z Grévinu budete odcházet naladěni na vlně francouzského šarmu.

Vstupenky na představení v ceně 199,- Kč je možné rezervovat předem na e-mailové adrese communication-praha@grevin.com nebo je lze zakoupit na e-shopu muzea či přímo na pokladně v Celetné ulici 15.
Diváci talk show mají navíc možnost využít speciální akci 1+1, kdy k zakoupené vstupence do expozice muzea získají navíc jednu vstupenku zdarma.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí44,836044311523