PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Festival autorské tvorby - OPEN-MIC.cz / Praha 2

Kdy:
Čtvrtek 08.12.2016 od 19:30 hod
Kde:
Kavárna U Božího mlýna, Salmovská 15, Praha 2
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

Večery OPEN-MIC.cz nabízejí všem písničkářům, básníkům a jinak definovaným performerům jedinečnou příležitost zahrát si a setkat se se svým publikem! Na žánru nezáleží.
Večer OPEN-MIC.cz nabízí svému publiku zážitkovou & širokoúhlou exkurzi do líhně hitů zítřka.
Bezprostřední osobní kontakt písničkáře a diváka přeje vzniku přátelství i hudebního spříznění. Nechte se nadchnout a vystavte se neředěným vibracím hudby a poezie. Vychutnejte si neobvyklou zkušenost fenoménu Open Mic.
Zdejší specialitou je vystoupení interpretů unplugged [slovy bez aparatury]. Akustický prostor tomu přeje a tím umožňuje odstranit i tu poslední bariéru mezi jevištěm a posluchačem: mikrofon.

Vystoupení bez zvukové aparatury je záměr. Smyslem je podtrhnout sílu autentického umění písničkářů a nalézat pro tento druh umění nové formy a prostředí intimity. Kvalita není v elektronice nebo v médiích. Jedinečnost je založena na bezprostředním a bezbariérovém hudebním & lidském setkání. Akustická forma je zároveň silnou výzvou pro kvalitu posluchače.
Každý předem přihlášení vystupující uvedený v programu má rezervovaný prostor pro 3 písně nebo blok své perfomance. Vystoupit lze i bez přihlášení, jen prostor bude menší (dle dohody na místě).

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,588930130005