PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Café Théâtre s Robertem Vanem a Leonou Gyöngyösi - Praha 1

Kdy:
Pondělí 24.10.2016 od 19:00 hod
Kde:
Museé Grévin, Celetná 15, Praha 1
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

Že je muzeum místem, kde Vás nepotká zábava? To určitě neplatí o nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha, kde to opravdu žije a kde se během pěti podzimních večerů můžete setkat se známými osobnostmi, které se představí v zábavné recitálové talk show.
Večerem provede René Kekely.

Rok se s rokem sešel a s novou divadelní sezónou se do muzea Grévin vrací oblíbená recitálová talk show Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými. Na programu všech večerů bude zpěv, zábava i spousta legrace. Od svých oblíbených umělců se možná dozvíte i nečekané perličky z prostředí showbyznysu. Nudit se tak určitě nebudete!
První zábavný večer proběhne v pondělí 24. října. Vystoupí známý fotograf, který se narodil na Slovensku, ale dlouhodobě žije a pracuje v Čechách, a o kterém se ví, že rád fotí krásné muže. Fotograf Robert Vano. Současně se na pódiu potká s charismatickou gospelovou zpěvačkou Leonou Gyöngyösi, kterou znáte i ze skupiny New Golden Kids.

Vstupenky na představení v ceně 199,- Kč je možné rezervovat předem na e-mailové adrese communication-praha@grevin.com nebo si lze zakoupit na e-shopu muzea či přímo na pokladně v Celetné ulici 15.
Diváci talk show mají navíc možnost využít speciální akci 1+1, kdy k zakoupené vstupence do Muzea Grévin získají navíc jednu vstupenku zdarma.

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí57,034015655518