PrahaDnes.info
PrahaDnes.info » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu » SK SLAVIA Praha

Sportovní zprávy z regionu

SK SLAVIA Praha Zdroj: SK SLAVIA Praha |

Na návrat jsem se strašně těšil, říká uzdravený Mešanovič

13. 1. 2018 | Redakce - ŠPANĚLSKO – Na podzim ho do hry nepustilo zranění, na soustředění už ale naplno trénuje s týmem. „Zranění bylo strašně dlouhé a bylo těžké se na zápasy jen dívat. Vydržel jsem to a teď se do fotbalu strašně moc těším,“ říká útočník Muris Mešanovič.

Juniorka: S Jabloncem bez gólu

12. 1. 2018 | Redakce - NYMBURK - Juniorka odehrála proti juniorskému týmu Jablonce první přípravný zápas v roce 2018. V duelu se severočechy se ani jeden z týmů nedokázal prosadit.

Dorostenci se připravují na jarní část

12. 1. 2018 | Redakce - PRAHA - V zimní přípravě jsou také další mládežnické týmy. Dorostenci mají v zimě naplánované soustředění v Nymburce, několik utkání se zahraničními soupeři nebo duely v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka. Článek bude průběžně aktualizován a doplňován o výsledky.

Těším se na elektrizující atmosféru v Edenu, říká stoper Pokorný

11. 1. 2018 | Redakce - PRAHA - V pátek ráno na lékařskou prohlídku, v poledne do Edenu a honem rychle na letiště, aby se stihl na kondičním soustředění ve Španělsku připojit k týmu. Obránce Lukáš Pokorný je novou tváří v sešívaném.

Novou posilou Slavie obránce Lukáš Pokorný!

11. 1. 2018 | Redakce - PRAHA – Výraznou posilu získala Slavie do obranné řady. Tým Jindřicha Trpišovského posílí stoper Lukáš Pokorný, který do Edenu přestupuje z francouzského Montpellier HSC. Během pátku absolvoval úspěšně zdravotní prohlídku a odpoledne už odcestoval za týmem do Španělska. Jeho přestup bude po administrativní stránce dotažen 26. ledna.

Nový systém je o tréninku, příště to bude lepší, říká Tomáš Necid

10. 1. 2018 | Redakce - ŠPANĚLSKO/LA LÍNEA – Nastoupil v prvním poločase a připsal si také první branku sešívaných. „Poprvé jsme zkoušeli nový systém… Je to o tréninku a musíme si na to zvyknout. Věřím, že to bude příště lepší,“ říká útočník Tomáš Necid.

Trpišovský po Linense: Zápas na závěr náročného bloku

10. 1. 2018 | Redakce - ŠPANĚLSKO/ LA LÍNEA – Sešívaní si na kondičním soustředění ve Španělsku zahráli proti týmu R. B. Linense a domácímu celku nakonec podlehli 2:4. „Čtyři obdržené branky jsou špatné, na druhou stranu jsme šli do utkání z plné přípravy, navíc jsme zkoušeli nové rozestavení a měli jsme vzadu trochu problémy. Ze tří střel jsme v patnácté minutě prohrávali už 0:3, což trochu určilo ráz utkání,“ načal své hodnocení trenér Jindřich Trpišovský. ...

Slavia v úvodním duelu přípravy podlehla Linense

10. 1. 2018 | Redakce - ŠPANĚLSKO/ LA LÍNEA – Červenobílí odehráli ve čtvrtek odpoledne své první utkání v zimní přípravě. V rámci kondičního soustředění se střetli se španělským týmem Real Balompédica Linense, kterému v tréninkovém duelu podlehli 2:4.

ONLINE: První přípravné utkání pod trenérem Trpišovským

10. 1. 2018 | Redakce - ŠPANĚLSKO – Červenobílí si dřinu na kondičním soustředění zpestří přátelským utkáním s místním celkem Real Balompédica Linense. Výkop je v 16:00.

Sešívaní zvítězili na Tříkrálovém turnaji

10. 1. 2018 | Redakce - PRAHA – V trnavské sportovní hale se konal 6. ledna Tříkrálový turnaj, kterého se zúčastnili i bývalí hráči sešívaných. Tým, vedený kapitánem Martinem Latkou, prošel turnajem bez porážky a zvedl tak nad hlavu trofej pro vítěze.

Zdroj: SK SLAVIA Praha - slavia.cz
12:12:18 | 16.01.2018Jarní prázdniny na českých horách jsou v kurzu - hotely jsou téměř obsazeny!

Strávit jarní prázdniny na českých horách se stává stále více populární, jak mezi českými, tak i zahraničními turisty. Výhodou je vzdálenost, ceny, rostoucí úroveň služeb a také dobré sněhové podmínky díky umělému ...

Iniciativa Skutečně zdravá škola vyzývá ke snižování plýtvání potravinami ve školních jídelnách

16.01.2018 | Z regionu

BRNO - Iniciativa Skutečně zdravá škola vyzývá všechny základní a střední školy, aby se zapojily do akce "Miluji jídlo, neplýtvám" a zavázaly se snižo ...

Kopírky v nejlepších letech našly nový domov v neziskovkách

16.01.2018 | Z regionu

PRAHA - První ročník projektu Kopírka hledá kancelář nabídl dobročinným organizacím možnost získat čtyři multifunkční zařízení značky Canon. Vybrány b ...Úterý 16.1.2018
Praha
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.