InfoDnes.cz

Zpravodajství Praha - Vaše zprávy | Z regionu

PrahaDnes.info
Středa 22.11. 2017 | Cecílie
 
PrahaDnes.info
Zpravodajství online - PrahaDnes.info

Sika přebírá předního výrobce hydroizolačních systémů a suchých maltových směsí

13.09.2017 | Z regionu
Sika podepsala dohodu o převzetí společnosti KVK Holding a.s., se sídlem v Praze. Portfólio produktů zahrnuje asfaltové hydroizolační pásy pro spodní stavbu a střechy, široký sortiment suchých maltových směsí a výrobu expandovaného polystyrénu. Společnosti skupiny KVK Holding a.s. vykázaly v roce 2016 obrat 1,1 mld. Kč. Transakce podléhá schválení úřadů pro ochranu hospodářské soutěže.
Sika přebírá předního výrobce hydroizolačních systémů a suchých maltových směsí | Foto: app.box.com
KVK provozuje šest výrobních závodů - tři pro výrobu malt, dva pro asfaltové pásy a jeden pro pěnový polystyrén. S těmito strategicky umístěnými závody posílí Sika svoji výrobní kapacitu a zlepší geografické pokrytí na rostoucím českém trhu.

Produktové portfolio KVK se velmi dobře doplňuje k portfóliu Sika a umožní společně nabídnout zákazníkům komplexní řešení pro stavbu. Nadto silné vztahy společnosti KVK s hlavními distribučními partnery na stavebním trhu umožní společnosti Sika výrazně zlepšit svoji pozici v těchto prodejních kanálech.

Ivo Schädler, Regionální manažer EMEA: "KVK je předním hráčem na trhu se stavebními materiály, díky produktovému portfóliu a geografickému pokrytí se skvěle doplňuje s portfóliem Sika. Akvizice také přinese odborné znalosti v oblasti výroby hydroizolačních asfaltových pásů a tepelných izolací. Jsme hrdí, že můžeme přivítat zaměstnance společnosti KVK ve skupině Sika a budeme podporovat budoucí spolupráci."

Fotogalerie:
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Trio IMPRA excelovalo v Drážďanech
Studenti už mají jen pár dní na přihlášení do trainee programu v Jan Becher Pernod Ricard
Vloni bylo spokojeno s předvánočním doručováním balíků 83 % Čechů
Obliba chytrých drog stoupá, působí jako prevence civilizačních chorob
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.