InfoDnes.cz

Zpravodajství Praha - Vaše zprávy | Z regionu

PrahaDnes.info
Čtvrtek 24.8. 2017 | Bartoloměj
 
PrahaDnes.info
Zpravodajství online - PrahaDnes.info

Ředitelka rakovnické Masarykovy obchodní akademie Radka Soukupová rezignovala na svoji funkci

11.08.2017 | Z regionu
Ve čtvrtek 10. srpna 2017 předala do rukou radního pro oblast vzdělávání a sportu Jana Skopečka (ODS) rezignaci na svoji funkci ředitelka Masarykovy obchodní akademie Rakovník Radka Soukupová. Rezignaci podala k 1. září 2017.
Ilustrační snímek | Foto: Jitka Černá
"Rezignaci paní ředitelky jsem uvítal, protože si myslím, že přispěje k uklidnění zjitřené situace na obchodní akademii a že se tak podaří nový školní rok zahájit v klidu a bez protestů. Situace na rakovnické obchodní akademii byla velmi komplikovaná. Od začátku jsme tomu věnovali velkou pozornost a hledali skutečné řešení namísto unáhlených, nepromyšlených kroků, které by situaci zkomplikovaly nebo na dlouho zablokovaly. Jsem proto rád, že po vzájemné několikatýdenní komunikaci s paní ředitelkou vyhrál zájem školy a studentů, nikoliv ambice dobojovávat jakékoliv spory," řekl k podané rezignaci ředitelky školy radní Jan Skopeček a dodal: "Rád jsem od paní ředitelky přijal zprávu, že nový školní rok je z hlediska provozního i pedagogického plně zajištěn."

Středočeský kraj v nejbližší době vypíše konkurzní řízení na post nového ředitele Masarykovy obchodní akademie. "V následujících dnech budeme hledat kandidáta, kterého pověříme řízením školy do doby uzavření konkurzního řízení," doplnil radní J. Skopeček.

"K tomuto kroku jsem se rozhodla, protože zájem studentů pro mne vždy byl a je na prvním místě, stejně tak je pro mne důležitá moje rodina a zdraví mé i mých nejbližších. Přeji jak studentům, tak všem zaměstnancům školy, aby pro ně nový školní rok začal v klidu," uvedla ke své rezignaci ředitelka Masarykovy obchodní akademie Radka Soukupová.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Novela umožňující zabavit řidičák dlužníkům výživného na dítě do 26 let dá naději asi 20 000 lidí
Říjnovou Prahu opět ovládne světlo SIGNAL festivalu
Odhalte sílu vodního živlu a vychutnejte si nový unikátní výhled na Prahu
Vladimir 518 pořádá tajný koncert. Chceš se ho zúčastnit?
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.