InfoDnes.cz

Zpravodajství Praha - Vaše zprávy | Z regionu

PrahaDnes.info
Středa 22.11. 2017 | Cecílie
 
PrahaDnes.info
Zpravodajství online - PrahaDnes.info

Procter & Gamble a Albert darovali více než 190 tisíc korun projektu STK pro chlapy Petra Koukala

13.07.2017 | Z regionu
Procter & Gamble a obchodní řetězec Albert věnovali 191 841,54 Kč na podporu Nadačního fondu Petra Koukala a projektu STK pro chlapy, který se snaží zvýšit povědomí o důležitosti preventivních prohlídek mužů.
Ilustrační snímek | Foto: neopublic.sk
"Díky vybraným finančním prostředkům se budeme moci s projektem STK pro chlapy vydat do krajských měst a uspořádat v nich vzdělávací přednášky pro studenty středních škol. Věřím, že tím přimějeme mnoho dalších kluků a mužů pečovat více o své zdraví a chodit na preventivní prohlídky, "chlapská STKáčka", která dokážou včas odhalit závažné onemocnění a zachránit život. Děkuji všem, kteří se do kampaně zapojili," poděkoval badmintonista Petr Koukal.

"P&G dlouhodobě zlepšuje život v komunitách po celém světě prostřednictvím svých značek a aktivit. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří si vybrali naše značky v obchodech Albert a připojili se k našim snahám," řekl Matej Podobnik, manažer korporátní komunikace Procter & Gamble.

"Poděkování patří především našim zákazníkům, kteří podpořili v uplynulých týdnech tento smysluplný projekt v našich supermarketech a hypermarketech po celé České republice a přispěli tak k šíření osvěty v oblasti zdraví," dodala Barbora Vanko, manažerka externí komunikace obchodního řetězce Albert.

Finanční prostředky byly vybrány v období od 24. května do 20. června 2017. Během těchto čtyř týdnů byla 2 % z ceny každého výrobku P&G značek Gillette, Oral B, Old Spice a Head & Shoulders prodaného v obchodním řetězci Albert určena pro Nadační fond Petra Koukala a projekt STK pro chlapy. Z výtěžku bude uspořádána vzdělávací roadshow, jejímž cílem je oslovit několik tisíc studentů a edukovat je o důležitosti pravidelných preventivních kontrol u lékaře.

« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Trio IMPRA excelovalo v Drážďanech
Studenti už mají jen pár dní na přihlášení do trainee programu v Jan Becher Pernod Ricard
Vloni bylo spokojeno s předvánočním doručováním balíků 83 % Čechů
Obliba chytrých drog stoupá, působí jako prevence civilizačních chorob
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.