InfoDnes.cz

Zpravodajství Praha - Vaše zprávy | Další

PrahaDnes.info
Sobota 16.12. 2017 | Albína
 
PrahaDnes.info
Zpravodajství online - PrahaDnes.info

Iveta Vítová: Prázdniny v kempu!

16.06.2017 | Další
Iveta Vítová (34) je bezesporu jednou z nejkrásnějších tváří českých zpravodajských relací. Denně ji vídají statisíce lidí a nároky na zevnějšek jsou neúprosné. I ona tak podlehla vábení estetických klinik, aby zářila nejen na obrazovce, ale i v plavkách u moře.
Ilustrační snímek | Foto: Klinika krásy Anděl
"Jelikož mám díky své práci na sobě téměř denně hutný make-up, rozhodla jsem se omladit svou pleť pomocí neinvazivního faceliftu. Majitelka Kliniky krásy Anděl Alena Jírů mě pak seznámila i s bezbolestnou liposukcí a jelikož začíná plavková sezóna, rozhodla jsem se vyzkoušet i to," vysvětluje svoji návštěvu Kliniky krásy Anděl Iveta.
I když za zprávařským stolkem není vidět, má Česká Miss 2009 postavu, kterou jí mohou závidět i mnohem mladší a bezdětné ženy. Na zázračné diety prý nevěří a dřina v posilovně není zrovna její hobby, ráda však vyrazí na kolo nebo brusle s malou dcerkou v závěsu.

Iveta není žádná zhýčkaná panička, své dlouhé nohy letos nebude ukazovat v žádném exotickém resortu, ale v kempu. "Na začátku prázdnin jedeme karavanem na týden k moři. Je to manželova vysněná dovolená a já za tím vidím spíš jen vaření, uklízení a stěhování našeho baráku do obytky, která má 10 metrů. Proto jsem vybrala takový kemp, abychom tam měli veškeré vyžití jak pro děti, tak pro nás, jsou tam tobogány, bazény, moře i restaurace," vyzradila své plány na dovolenou.

Péči o rodinný tábor si však zprávařka chystá vynahradit na dámské jízdě s kamarádkou Kristinou Kloubkovou a dcerkami. "Rády bychom all-inclusive pobyt, aby naší největší starostí bylo nespálit se," směje se Iveta.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
BILLA dokončila plán expanze pro rok 2017
Využijte úplněk ve svůj prospěch
Auditorská a poradenská společnost BDO zvýšila příjmy o 8 % na 8,1 miliard dolarů
Sympatie k označení BIO jsou na dně. Lid si žádá české potraviny
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.