InfoDnes.cz

Zpravodajství Praha - Vaše zprávy | Další

PrahaDnes.info
Čtvrtek 24.8. 2017 | Bartoloměj
 
PrahaDnes.info
Zpravodajství online - PrahaDnes.info

Iveta Vítová: Prázdniny v kempu!

16.06.2017 | Další
Iveta Vítová (34) je bezesporu jednou z nejkrásnějších tváří českých zpravodajských relací. Denně ji vídají statisíce lidí a nároky na zevnějšek jsou neúprosné. I ona tak podlehla vábení estetických klinik, aby zářila nejen na obrazovce, ale i v plavkách u moře.
Ilustrační snímek | Foto: Klinika krásy Anděl
"Jelikož mám díky své práci na sobě téměř denně hutný make-up, rozhodla jsem se omladit svou pleť pomocí neinvazivního faceliftu. Majitelka Kliniky krásy Anděl Alena Jírů mě pak seznámila i s bezbolestnou liposukcí a jelikož začíná plavková sezóna, rozhodla jsem se vyzkoušet i to," vysvětluje svoji návštěvu Kliniky krásy Anděl Iveta.
I když za zprávařským stolkem není vidět, má Česká Miss 2009 postavu, kterou jí mohou závidět i mnohem mladší a bezdětné ženy. Na zázračné diety prý nevěří a dřina v posilovně není zrovna její hobby, ráda však vyrazí na kolo nebo brusle s malou dcerkou v závěsu.

Iveta není žádná zhýčkaná panička, své dlouhé nohy letos nebude ukazovat v žádném exotickém resortu, ale v kempu. "Na začátku prázdnin jedeme karavanem na týden k moři. Je to manželova vysněná dovolená a já za tím vidím spíš jen vaření, uklízení a stěhování našeho baráku do obytky, která má 10 metrů. Proto jsem vybrala takový kemp, abychom tam měli veškeré vyžití jak pro děti, tak pro nás, jsou tam tobogány, bazény, moře i restaurace," vyzradila své plány na dovolenou.

Péči o rodinný tábor si však zprávařka chystá vynahradit na dámské jízdě s kamarádkou Kristinou Kloubkovou a dcerkami. "Rády bychom all-inclusive pobyt, aby naší největší starostí bylo nespálit se," směje se Iveta.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Novela umožňující zabavit řidičák dlužníkům výživného na dítě do 26 let dá naději asi 20 000 lidí
Říjnovou Prahu opět ovládne světlo SIGNAL festivalu
Odhalte sílu vodního živlu a vychutnejte si nový unikátní výhled na Prahu
Vladimir 518 pořádá tajný koncert. Chceš se ho zúčastnit?
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.