InfoDnes.cz

Zpravodajství Praha - Vaše zprávy | Z regionu

PrahaDnes.info
Sobota 16.12. 2017 | Albína
 
PrahaDnes.info
Zpravodajství online - PrahaDnes.info

Lidl vstupuje do obchodních center

07.12.2017 | Z regionu
PRAHA - Společnost Lidl vstupuje se svými prodejnami nově i do obchodně-administrativních budov v centrech měst. Rozšiřuje tak portfolio svých prodejen, které lze přizpůsobit na míru developerským projektům. Prvním z nich je LETNÁ OBCHODNÍ CENTRUM v Praze 7, jejímž investorem je společnost Lordship.
Ilustrační snímek | Foto: lidl.cz
Společnost Lidl rozšiřuje možnosti pro své prodejny. Ty se do budoucna nebudou omezovat pouze na typické samostatně stojící budovy, ale budou se moci přizpůsobovat požadavkům developerských projektů obchodních nebo administrativních komplexů stavěných v centrech velkých měst.

"Pro naše prodejny nebývá vždy jednoduché nalézt vhodné prostory v centrech měst. Důvodem bývá především plocha pozemku, kterou naše charakteristické budovy potřebují. Nový koncept naše možnosti zásadním způsobem rozšiřuje. Díky němu můžeme být partnerem pro developerské projekty využívající ploch v zastavěných částech měst, jež vyžadují prodejny uzpůsobené na míru. Letná obchodní centrum je toho důkazem," řekl k rozšíření portfolia generální ředitel Lidl Česká republika, Pavel Stratil.

Poklepáním na základní kámen projektu LETNÁ OBCHODNÍ CENTRUM mezi ulicemi Veletržní a Strojnická uprostřed rezidenční čtvrti Prahy 7 byla dnes slavnostně zahájena jeho výstavba. Hlavním nájemcem nového obchodně-administrativního komplexu, který staví společnost Lordship, je právě Lidl, který zde bude provozovat svou prodejnu na ploše téměř 2 000 m2.
Fotogalerie:
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
BILLA dokončila plán expanze pro rok 2017
Využijte úplněk ve svůj prospěch
Auditorská a poradenská společnost BDO zvýšila příjmy o 8 % na 8,1 miliard dolarů
Sympatie k označení BIO jsou na dně. Lid si žádá české potraviny
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.