InfoDnes.cz

Zpravodajství Praha - Vaše zprávy | Z regionu

PrahaDnes.info
Sobota 16.12. 2017 | Albína
 
PrahaDnes.info
Zpravodajství online - PrahaDnes.info

5 let klubu Evergreen - narozeninové 2CD míří za posluchači

07.12.2017 | Z regionu
PRAHA - Záznam jubilejního galakoncertu rozhlasového pořadu z divadla ABC. Swing Is Back, Sladké hlouposti, Čekej a neplakej, My Way, What A Wonderful World a další swingové hity na 2CD.
Ilustrační snímek | Foto: radioteka.cz
"Klub Evergreen je pro mě jedním velkým splněným snem, díky němu se ve svém oboru pořád vzdělávám a někdy ho doma používám i jako skvěle fungující výmluvu lásko, teď nemůžu, teď si naposlouchávám a vybírám hudbu pro Klub Evergreen-do rozhlasových vln a vysílání na nich jsem se doslova zamiloval a pevně doufám, že budou už navždy součástí mého života," říká Jan Smigmator.

Pořad Klub Evergreen vysílá Český rozhlas Dvojka od ledna 2012. Posluchači se mohou setkávat s velikány populární hudby, swingu a jazzu, zpěváky, hudebními skladateli, textaři, herci a muzikanty, kteří se stali neodmyslitelnou součástí hudební historie, ale i hvězdami současnými. Jeho tvůrci a průvodci jsou od samého začátku zpěváci Jan Smigmator a Dasha.

Za dobu pětileté existence si pořad získal celou řadu fanoušků a vzhledem k tomu, že se stal jedním z nejoblíbenějších pořadů Dvojky, rozrostl se také o speciální díly: koncertní Klub Evergreen Speciál a živé přenosy v rámci Dne otevřených dveří Českého rozhlasu.

Máte-li zájem o recenzní CD, pište na adresu: monika.oweyssi@rozhlas.cz

« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
BILLA dokončila plán expanze pro rok 2017
Využijte úplněk ve svůj prospěch
Auditorská a poradenská společnost BDO zvýšila příjmy o 8 % na 8,1 miliard dolarů
Sympatie k označení BIO jsou na dně. Lid si žádá české potraviny
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.